Με επιτυχία διεξήχθη ο 2ος Πανελλήνιος Αγώνας Βολών Θαλασσίων Βαρών, του Πρωταθλήματος 2010, στην Ανάβυσσο.
Η διοργάνωση του αγώνα έγινε από τον Ο.Φ.Α.
Ο Ν.Ο.ΑΜ. συμμετείχε για πρώτη φορά με έναν αθλητή.
Ο επόμενος αγώνας του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Βολών Θαλασσίων Βαρών2010 θα γίνει 29 και 30 Μαίου στο γήπεδο Δροσερού Πτολεμαίδας με διοργάνωση του Α.Σ.Ε.Α.Π.
Για όποιον ενδιαφέρεται, περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν στο site της ΕΟΥΔΑΤΚ sport-fishing.gr και στον Απόστολο Κατούνα που εκπροσώπησε τον Ομιλο στον αγώνα.
![img_3684 Μπροστά στα 240 μέτρα του παγκοσμίου ρεκόρ, τα 130 μέτρα που έριξε ο Κατούνας, δεν δείχνουν και πολλά. Αλλά μικροί είμαστε ακόμα.](https://www.noam.gr/wp-content/uploads/img_3684-300x207.jpg)
Αφήστε μια απάντηση